Takmičenja 3. smena

KADETI (2002 – 2004 god.)

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Lobenov Nikola - Bugarska
  • Vieru Cristian - Rumunija
  • Krasić Andrej - Svilajnac
  • Krasić Andrej - Svilajnac
  • MARDALE
  • ROKETSI
  • DRUGOPLASIRANI
  • Krasić Andrej - Svilajnac
  • Kolev Daniel - Bugarska
  • Panat Alexandru - Rumunija
  • Manolache Robert - Rumunija
  • KINGSI
  • MARDALE

NAJBOLJI KADET: KRASIĆ Andrej - Svilajnac

PIONIRI 2005 – 2006.

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Marjanović Dimitrije - Svilajnac
  • Bibić Rastko - Ljubovija
  • Filipov Džaner - Bugarska
  • Pirjolescu Alexandru - Rumunija
  • TIGROVI
  • KOLORADO
  • DRUGOPLASIRANI
  • Valeriev Aleksandar - Bugarska
  • Dočkov Nikola - Bugarska
  • Pirjolescu Alexandru - Rumuni
  • Bibić Rastko - Ljubovija
  • TORONTO
  • KASTA

NAJBOLJI PIONIR: PIRJOLESCU Alexandru - Rumunija

MLAĐI PIONIRI 2007 – 2008.

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Mišković Stefan - Sombor
  • Gorčić Bogdan - Leskovac
  • Nešić Jakov - Sombor
  • Gorčić Bogdan - Leskovac
  • LAKERS
  • KASTA
  • DRUGOPLASIRANI
  • Nešić Jakov - Sombor
  • Mišković Stefan - Sombor
  • Marinescu Tudor - Rumunija
  • Anghel Bogdan - Rumunija
  • NOĆNA MORA
  • SHARLOT

NAJBOLJI ML. PIONIR: GORČIĆ Bogdan - Leskovac

MINIBASKET 2009. i mlađe

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Serban Carol - Rumunija
  • Bogdan Andrei - Rumunija
  • Joian David - Rumunija
  • Manojlović Ostoja -Ljubovija
  • ZVEZDA
  • GLADIJATORI
  • DRUGOPLASIRANI
  • Diaconuticu Virginia - Rumunija
  • Catana David - Rumunija
  • Calispera David - Rumunija
  • Diaconuticu Virginia - Rumunija
  • CHAMPIONS
  • MAXI

NAJBOLJI MINI BASKET: MANOJLOVIĆ Ostoja - Ljubovija

STARIJE DEVOJKE

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Bostan Andrea - Rumunija
  • Puscasu Anisia - Rumunija
  • Posoiu Alexia - Rumunija
  • Militaru Maria - Rumunija
  • BJANKO BOMBO
  • NINDŽE
  • DRUGOPLASIRANI
  • Stoenescu Anca - Rumunija
  • Pavel Rose - Rumunija
  • Pavel Rose - Rumunija
  • Creanga Andreea - Rumunija
  • TRANSET FULDŽER
  • MARKO

NAJBOLJA STARIJA DEVOJKA: CREANGA Andrea - Rumunija

MLAĐE DEVOJKE

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Balazsi Anne Maria - Rumun
  • Martac Stefania - Rumunija
  • Štefan Anamaria - Rumunij
  • Maruntelu Ana Maria -Rum
  • RAME
  • ČUPAKA
  • DRUGOPLASIRANI
  • Gaspar Joana - Rumunija
  • Gaspar Joana - Rumunija
  • Tanasa Crina - Rumunija
  • Balazsi Anne Maria - Rumun
  • ČUPAKA
  • BIG FOOT

NAJBOLJA MLAĐA DEVOJKA: BALAZSI Anne Maria - Rumunija

NAJMLAĐI UČESNIK 3. SMENE:
KORODEANU Ambre – Rumunija (2011)
NAJBOLJA UČESNICA 3. SMENE:
PAVEL Rose - Rumunija
NAJBOLJI UČESNIK 3. SMENE:
MILITARU Marija - Rumunija