TAKMIČENJA 2. SMENA

KADETI 2002 - 2004.

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Ružić Veljko - Petrovac
  • Schipor Robert - Rumunija
  • Ružić Veljko - Petrovac
  • Schipor Robert - Rumunija
  • RUMUNI
  • REPTORS
  • DRUGOPLASIRANI
  • Sergiu Baiu - Rumunija
  • Masleša Ljubomir - Petrovac
  • Schipor Robert - Rumunija
  • Ružić Veljko - Petrovac
  • TONI
  • SELTICS

NAJBOLJI KADET: RUŽIĆ Veljko - Petrovac na Mlavi

PIONIRI 2005 – 2006.

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Tomić Aleksa - Negotin
  • Tomić Aleksa - Negotin
  • Kostić Uroš - Negotin
  • Ilić Aleksa - Vlad. Han
  • LEJKERSI
  • FENERBAHČE
  • DRUGOPLASIRANI
  • Ilić Aleksandar - Petrovac
  • Ilić Aleksa - Vlad. Han
  • Baiu Victor - Rumunija
  • Savić Jovan - Petrovac
  • MILVOKI
  • CSKA

NAJBOLJI PIONIR: ILIĆ Aleksa - Vladičin Han

MLAĐI PIONIRI 2007 – 2008.

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Ilić Filip - Negotin
  • Palcu Nicholas - Rumunija
  • Memu Stefan - Rumunija
  • Memu Stefan - Rumunija
  • PARTIZAN
  • REPTORS
  • DRUGOPLASIRANI
  • Zečević Uroš - Negotin
  • Ilić Filip - Negotin
  • Palcu Nicholas - Rumunija
  • Ilić Filip - Negotin
  • LEJKERSI
  • GOLDEN STATE

NAJBOLJI ML. PIONIR: MEMO Stefan – Turn Severin / Rumunija

MINIBASKET 2009. i mlađe

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Kuč Andrija - Pančevo
  • Pop Razvan - Rumunija
  • Metiu Patrick - Rumunija
  • Kuč Andrija - Pančevo
  • LEJKERSI
  • HJUSTON
  • DRUGOPLASIRANI
  • Bacanu Calin - Rumunija
  • Bruno Gudiu - Rumunija
  • Vladut Aleonte - Rumunija
  • Bacanu Calin - Rumunija
  • TAJGERS
  • GOLDEN LAJONS

NAJBOLJI: BACANU Calin – Turn Severin / Rumunija

STARIJE DEVOJKE

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Kiselić Anđela - Negotin
  • Bogdan Nikol - Rumunija
  • Trailović Milena - Negotin
  • Trailović Milena - Negotin
  • NOU NEJM
  • FAJER GRLS
  • DRUGOPLASIRANI
  • Ciorban Luana - Rumunija
  • Trailović Milena - Negotin
  • Visu Andrada - Rumunija
  • Ciorban Luana - Rumunija
  • FAJER GRLS
  • NOU NAME

Najbolja STARIJA: CIORBAN Luana – Arad / Rumunija

MLAĐE DEVOJKE

  • TAKMIČENJE
  • Poligon
  • Slobodna bacanja
  • Šut
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • 5 : 5
  • PRVOPLASIRANI
  • Živković Jelica - Negotin
  • Živković Jelica - Negotin
  • Tihojević Anđela - Negotin
  • Živković Jelica - Negotin
  • YUNICORN
  • WINERS
  • DRUGOPLASIRANI
  • Balogh Timea - Rumunija
  • Badescu Henrietta - Rumunija
  • Sintean Sara - Rumunija
  • Nedeljković Amelia - Negotin
  • BASKETBALLS GRLS
  • DOG LOVES

Najbolja MLAĐA: ŽIVKOVIĆ Jelica - Negotin

Najmlađi učesnik 2. smene
BOBROCZKYI Ariana - Arad
/ Rumunija (2011)
Najbolja učesnica 2. smene
TRAILOVIĆ Milena -
Negotin
Najbolji učesnik 2 smene
CVETKOVIĆ Đorđe
- Vladičin Han