Takmičenja 1. smena

KADETI 2004 - 2006.

  • TAKMIČENJE
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • Mareta kup
  • KASTA Challenge
  • KASTA shootings stars
  • PRVOPLASIRANI
  • Perić Đorđe
  • ŽOC
  • Stanojević Veljko
  • ŽOC
  • Čergić Nikola
  • DRUGOPLASIRANI
  • Andanovski Nikola
  • CELTIKS
  • Čergić Nikola
  • KOŠ
  • Milošević Vojislav

NAJBOLJI KADET: STANOJEVIĆ VELJKO

PIONIRI 2007 – 2008.

  • TAKMIČENJE
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • Mareta kup
  • KASTA Challenge
  • KASTA shootings stars
  • PRVOPLASIRANI
  • Đorđević Bogdan
  • FENIX MAJA
  • Stanojević Matija
  • GOLDEN STATE
  • Kostić Despot
  • DRUGOPLASIRANI
  • Nešić Mihajlo
  • MILVOKI
  • Đekić Andrej
  • FENIX MAJA
  • Đekić Andrej

NAJBOLJI PIONIR: ĐEKIĆ ANDREJ

ML. PIONIRI 2009 – 2010.

  • TAKMIČENJE
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • Mareta kup
  • KASTA Challenge
  • KASTA shootings stars
  • PRVOPLASIRANI
  • Đorđević Danilo
  • BORA
  • Mitić Petar
  • GORANI
  • Mitić Petar
  • DRUGOPLASIRANI
  • Šaulić Nemanja
  • BRANIŠTE
  • Svilar Petar
  • GEDORA
  • Cvetković Dimitrije

NAJBOLJI: MITIĆ PETAR

KATEGORIJA MINI BASKET (2011 и mlađe)

  • TAKMIČENJE
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • Mareta kup
  • KASTA Challenge
  • KASTA shootings stars
  • PRVOPLASIRANI
  • Apro Nikola
  • BORCI
  • Apro Nikola
  • RASTURAČI
  • Apro Nikola
  • DRUGOPLASIRANI
  • Mladenović Aleksa
  • RASTURAČI
  • Mladenović Aleksa
  • KASTA
  • Mladenović Aleksa

Najbolji Mini basket: APRO NIKOLA

PIONIRKE 2007 - 2008.

  • TAKMIČENJE
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • Mareta kup
  • KASTA Challenge
  • KASTA shootings stars
  • PRVOPLASIRANI
  • Mijailović Elena
  • WINKS
  • Živković Jelica
  • PEPA
  • Vasić Lola
  • DRUGOPLASIRANI
  • Božić Elena
  • SUPER ŠPIJUNKE+1
  • Mitrović Teodora
  • WINKS
  • Nedeljković Amelija

Najbolja PIONIRKA: NEDELJKOVIĆ AMELIJA

ML. PIONIRKE 2009 – 2010.

  • TAKMIČENJE
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • Mareta kup
  • KASTA Challenge
  • KASTA shootings stars
  • PRVOPLASIRANI
  • Vujić Maša
  • EKIPA 4
  • Vujić Maša
  • EKIPA 3
  • Vujić Maša
  • DRUGOPLASIRANI
  • Vujić Lana
  • EKIPA 1
  • Mladenović M. Anđela
  • EKIPA 1
  • Vujić Lana

Najbolja MLAĐA PIONIRKA: KIŠ SONJA

KATEGORIJA MINI BASKET (2011 и млађе)

  • TAKMIČENJE
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • Mareta kup
  • KASTA Challenge
  • KASTA shootings stars
  • PRVOPLASIRANI
  • Mladenović Vasilija
  • CRNE NINDŽE
  • Dudikić Nađa
  • ZVEZDE
  • Dudikić Nađa
  • DRUGOPLASIRANI
  • Dudikić Nađa
  • KRUNICE
  • Vuković Lenka
  • DUGE
  • Mladenović Vasilija

Najbolja MINI BASKET: MLADENOVIĆ VASILIJA

Najmlađi učesnik 1. smene
PETROVIĆ ELENA (2014)
Devojčica sa najboljim zalaganjem
TRKULJA BRANKA
Najbolja učesnica 1. smene
VUJIĆ MAŠA
Najbolji učesnik 1. Smene
ĐORĐEVIĆ BOGDAN