SVET I MI

TIMOVI IZ CELOG SVETA

KASTA atlas sveta se polako širi. Do sada smo ugostili timove iz sledećih zemalja:

Rusija, Italija, Makedonija, Rumunija, Nemačka, Izrael, Švedska, Finska, Mađarska, Slovačka, Bugarska, SAD, Hrvatska, Austrija, Bahrein, Kanada, Slovenija, Francuska, Španija, Grčka, Jordan, Crna Gora, Poljska, Australija, Kipar, Ukrajina, Libija, Egipat, Bosna i Hercegovina, Republika Srpska, Litvanija, Iran, Katar, Tunis, Jemen, Sudan, Sirija, Senegal, Liban, Vijetnam, Švajcarska, Kina i Meksiko.

mapa-kasta

SVETSKI STRUČNJACI KOD NAS

Razmena iskustava i metoda rada među trenerima je veoma važna za napredak. Zato se trudimo da stalno budemo u vezi sa kolegama van granica Srbije, od kojih su sledeći živeli i radili sa nama u Međunarodnom košarkaškom kampu KASTA:

Izrael: Ralf Clain, Abraham Chahar, Gaby Terner, Dvid Blindor, Shahar Amon, Amoyal Oshra, Gilard Armon, Revah Gal

Rusija: Dmitri Rostovski, Oleg Ibragimov, Vladimir Bakanov, Dudarev Dmitriy, Zhulyabin Yuriy

Egipat: Sherif Ashour, Ahmed Fawzy, Ahmed Monir, Ahmed Hussten, Amr Ahmed Radwan, Passent Hossam, Mourad Galal

Italija: Marko Mezzeti, Paolo Kossavella, Georgio Devetag Myron Fitzgerald, Angelo Perniola

Makedonija: Boban Mitev, Goran Krstevski, Kosta Stojanovski, Bojan Hristovski, Marinkovski Mitko, Šumkovski Kristijan, Jovančev Aleksandar, Negulici Marius, Atanasovski Martin, Nastev Petar

Rumunija: George Chiraleu, Liviu Puicu, Garbriela Mitroi, Violeta Coconea, Rodica Istudor, Ioan Adriana, Bogdan Diaconu, Raut Laurentiu, Liviu Zaharia, Zsigmond Bobroczky, Stefan Adrian, Alin Achim, Marian Cerne, Carmen Popescu, Ghiorghita Popovici, Catalin Garleanu, Catalin Stefanesku, Safar Zoltan, Florea Cristian, Csender Andrada, Sandulache Constanta, Saru Lenu, Iacobini Adrian, Pana Claudiau, Dudescu Tatiana, Dudescu Florin, Victor David, Constantin Nikoleta, Rapanu Stelian, Ionescu Alexandro, Vlad Gabriela, Popescu Alexandru, Paralescu Angela, Popescu Alexandru, Corina Elena Morosan, Toroman Radenko, Rusu Ramona Lucia, Balasoju Radu, Renato Iutalim, Czmor Petru, Illes Daniel, Andrei Maxim, Iacob Adriana, Hegedus Mihai, Paul Nicolae, Bogdan Amariucai, Mihail Iosif , Ramona Rusu Lucia, Iutalim Renato, Dumitrescu Sergiu, Emilianof Aihan, Kaszoni Boglarka, Inescu Dumitru, Vasilie Daniel, Serban Alexandru, Ochi Roshi Alexandru, Ochi Roshi Liliana, Borcila Ciprian, Sarivan George Ovidiu, Acea Cristina, Lungu Laura, Badulescu Alexandr, Corina Morosan, Paraschivoiu Vlad, Debreczi Iringo, Gazda Szilard, Bala Valentin, Mircioi Gheorghe, Sidorov Mirela, Marius Tudor, Razvan Axinte, Cretu Andrei, Bujdei Danut, Neculai Cristina, Petre Cristina, Candea Alexandru, Fluturas Catalin, Capatana Marian, Tenter Marcel, Pintea Dorin, Paraschivoiu Daniel, Anica Daniel, Popescu  Toma, Goia Ioana, Cernea Marian, Costin Valeria, Niculae Cristine, Ardelean Alexandru, Niculae Cristian, Zoltan Csabo, Scarlat Lilian, Cristina Tamas, Varadi Kornel, Mircea  Popa, Ferenc Sipos, David Foca, Tatole Dan, Potop Gina, Minescu Ioan, Blagoi Cosmin, Craciun Cristian, Ivan Ionel, Melnic  Eugen, Lovase Adina, Solea Andrei, Coniac Ovideu, Comsa Cristian, Suru Catalin Silviu, Saru Nionara Lenus

Bugarska: Marinkov Margarita, Todorov Veselka, Stoev Venci, Marinova Viktorija, Trifonov Borislav, Borisov Boris, Stoilov Ivan, Todorova Rosica, Denislav Kocev, Cekov Hristo, Apostolov Aleksandar, Dimitar Točev

Crna Gora: Drljević Dejan, Mlađen Nataša, Perić Igor, Backović Backo, Kaluđerović Marko, Stanković Zoran, Vujnić Saša, Mitrović Aleksandar

Meksiko: Alexander Vega

Kina: Zheng Bin, Chen Jiagao, Yu Xianghai, Lucky, Bird

Hrvatska: Milorad Manojlović Kiseli, Mladen Matković, Igor Modalek, Stjepanović Ivan

Španija: Jose Antonio Vasquez, Carlos Graci

Poljska: Robert Košciuk, Marek Dariusz, Laczinski Marek, Ristanović Dragan, Bartosz Koszela

Austrija: Falkevič Krištof, Berg Volfgan

Kipar: Nikos Zarintas

Ukrajina: Kuznjecov Vitalij, Janaki Vladislav, Rehmatulin Sergej, Miloserdnij Leonid, Poljko Vladimir, Rumjancev Vladimir, Novičuk Sergej

Grčka: Mallioris Gerasimos

Libija: Šaban Ašur, Serag Madi, Maiser Ašur, Kaled Ibrahim, Sulejman Ašur

Slovačka: Orth Branislav, Oresca Ludmila

Iran: Saeed Aslanhajiabadi, Saeid Rasoulichoolabi, Seyyedhossein Mortazavi, Mehrad Atashi

Sirija: Younes Mhd Yazan

Senegal: Abdou Corea Sow

Finska: Čarapić Uroš