Project Description

KADETI 2000 – 2002

TAKMIČENJE PRVOPLASIRANI DRUGOPLASIRANI
Poligon Iacabos Robert – Rumunija Kardos Ervin – Rumunija
Slobodna bacanja Prisecaru Stefan – Rumunija Cordea Ciprian – Rumunija
Šut Oltean Alex – Rumunija Jovanović Branislav – Dimitrovgrad
1 : 1 Popa Paul – Rumunija Szabolcsz Gyorgy – Rumunija
5 : 5 LIONS MILUTIN
NAJBOLJI STARIJI UČESNIK
CORDEA Ciprian – Rumunija (Temišvar)

PIONIRI 2003 – 2004

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Zimonja Danijel – Zemun Ekmedžić Marko – Zemun
Slobodna bacanja Milijašević Ilija – Zemun Shipor Robert – Rumunija
Šut Telehoi Vlad – Rumunija Kovačev Martin – Bugarska
1 : 1 Milijašević Ilija – Zemun Telehoi Vlad – Rumunija
5 : 5 GOLDEN SERBIA KUPUS
NAJBOLJI PIONIR
POPOVIĆ Srđan – Zemun

MLAĐI PIONIRI 2005. – 2006.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Vuković Ivan – Subotica Iorgu Gabriel
Slobodna bacanja Popov Kristian – Bugarska Vuković Ivan – Subotica
Šut Gavalyugov Aleksander – Bugarska Popov Kristian – Bugarska
1 : 1 Popov Kristian – Bugarska Jakšić Radivoje – Subotica
5 : 5 BANANA POVER LA LAKERS
NAJBOLJI ML. PIONIR
POPOV Kristian – Bugarska (Botevgrad)

MINI BASKET (2007. i mlađe)

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Hagi Elena – Rumunija Maruntelu Ana Maria – Rumunija
Slobodna bacanja Šabić Davor – Subotica Tanase Nicoleta – Rumunija
Šut Sandulescu Daria – Rumunija Hagi Elena – Rumunija
1 : 1
5 : 5 KASTA DURACEL
NAJBOLJI MINI BASKET
VUJIČIĆ Vuk – Bačka Palanka

Kadetkinje/Pionirke 2001 – 2004.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Paraschiv Ingrid – Rumunija Militaru Maria – Rumunija
Slobodna bacanja Spataru Daria – Rumunija Paraschiv Ingrid – Rumunija
Šut Bumbac Alessandra – Rumunija Spataru Daria – Rumunija
1 : 1 Militaru Maria – Rumunija Spataru Daria – Rumunija
5 : 5 SPEKII BLACK

Mlađe Pionirke 2005 – 2006.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Preda Vanessa – Rumunija Balazsi Anne – Rumunija
Slobodna bacanja Preda Vanessa – Rumunija Rose Pavel – Rumunija
Šut Balazsi Anne – Rumunija Puscasu Anisia – Rumunija
1 : 1 Puscasu Anisia – Rumunija Gavriloaia Irina – Rumunija
5 : 5 CHEWWBACCA WARRIORS

Najviše napredovala: MOJSILOVIĆ Sara – Banovci

Najmlađi učesnik 5. smene: MITU Dumitru (2008) – Rumunija Constantai)

Najmlađa učesnica 5. smene: APOSTU Sofia (2010) – Rumunija (Bucuresti)

Najperspektivnija učesnica 5. smene: MILITARU Maria – Rumunija (Bucuresti)

Najperspektivniji učesnik 5. smene: AXINTE Dragoš – Rumunija (Sibiu)