KATEGORIJA JUNIORI / KADETI (2000 – 2002)

TAKMIČENJE PRVOPLASIRANI DRUGOPLASIRANI
Poligon Milenković Čedomir – Umka Mirić Veljko – Ljubovija
Slobodna bacanja Milenković Čedomir – Umka Magilea Casiau – Rumunija
Šut Barau Radu – Rumunija Serban Luca – Rumunija
1 : 1 Farcasiu Andrei – Rumunija Stefi Bogdan – Rumunija
NAJBOLJI STARIJI UČESNIK
FARCASIU Andrei – Rumunija (Bukurešt)

PIONIRI 2003 – 2004

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Ognjanov Daniel – Bugarska Dumitru Vlad – Rumunija
Slobodna bacanja Georgiev Rumen – Bugarska Luca Alexandru – Rumunija
Šut Genev Martin – Bugarska Borisov Borisav – Bugarska
1 : 1 Botea Alexandru – Rumunija Rus Rares – Rumunija
5 : 5  FAJTERS TOP TEAM
NAJBOLJI PIONIR
RUS Rares – Rumunija (Bukurešt)

MLAĐI PIONIRI 2005. i 2006.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Orbulescu David – Rumunija Bibić Rastko – Ljubovija
Slobodna bacanja Bibić Rastko – Ljubovija Marković Bogdan – Užice
Šut Sotirov Borislav – Bugarska Lenart Artur – Rumunija
1 : 1 Nemcanović Lazar – Negotin Slavescu Dragos – Rumunija
5 : 5 SPARTA STARS
NAJBOLJI ML. PIONIR
SOTIROV Borislav – Bugarska (Samokovo)

MINI BASKET 2007. i mlađi

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Paun David – Rumunija Alexandru Luca – Rumunija
Slobodna bacanja Mathias  Fabian – Rumunija Puicu Matei – Rumunija
Šut za 2 poena Luca Konstantin – Rumunija Lenart Artur – Rumunija
5 : 5 CHICAGO LA LAKERS
NAJBOLJI ML. PIONIR
PAUN David – Rumunija (Bukurešt)

Juniorke/Kadetkinje 2003 – 2004.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Czimbalmos Timea – Rumunija Incze Henrietta – Rumunija
Slobodna bacanja Jović Evgenia – Negotin Incze Henrietta – Rumunija
Šut Tranić Jovana – Negotin Vučetić Ana – Ljubovija
1 : 1 Jović Evgenia – Negotin Vučetić Ana – Ljubovija
5 : 5 BULL HOGS WARIORS

Pionirke 2003 – 2004.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Stojanova Gerjana – Bugarska Ilieva Radina- Bugarska
Slobodna bacanja Erica Draga – Rumunija Chilingirova Ana Maria – Bugarska
Šut Ilieva Radina- Bugarska Biro Teodora – Bugarska
1 : 1 Trajilović Milena – Negotin Tudor Stefania – Rumunija

Mlađe pionirke 2005 – 2006.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Bonev Ivana – Bugarska Yoshouska Angela – Bugarska
Slobodna bacanja Yoshouska Angela – Bugarska Nikov Georgana – Bugarska
Šut Yoshouska Angela – Bugarska Alhusani Angela – Bugarska
1 : 1 Sarbu Larisa – Rumunija Bonev Ivana – Bugarska

Mini basket 2007 i mlađi

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Živković Jelica – Negotin Biro Henrieta – Rumunija
Slobodna bacanja Živković Jelica – Negotin Paunović Dijana – Negotin
Šut za 2 poena Lenart Amanda – Rumunija Biro Henrieta – Rumunija

Najmlađi učesnik 4. smene: MIHAILOVIĆ Nikola – Negotin

Najmlađa učesnica 4. smene: NEDELJKOVIĆ Amelija – Negotin

Najperspektivniji učesnik 4. smene: NIKOLOV Borislav – Bugarska

Najperspektivnija učesnica 4. smene: VUČETIĆ Ana – Ljubovija