KADETI 1999 – 2002.

TAKMIČENJE PRVOPLASIRANI DRUGOPLASIRANI
Poligon Petković Ognjen – Kragujevac Wachowicz Jakub – Poljska
Slobodna bacanja Petković  Strahinja – Kragujevac Nikolić Milan -Kuršumlija
Šut Nikolić Milan – Kuršumlija Petković  Ognjen – Kragujevac
1 : 1 Jankowski  Patryk – Poljska Wachowicz Jakub – Poljska
5 : 5 LEGIJA KASPER
NAJBOLJI KADET
WACHOWICZ  Jakub – Poljska

PIONIRI 2003 – 2004.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Marinković Ilija – Leskovac Nikolić Veljko – Kuršumlija
Slobodna bacanja Marinković Ilija – Leskovac Miljković Ognjen – Leskovac
Šut Marinković Ilija – Leskovac Ostojić  Mihajlo –  Borovo
1 : 1 Ostojić Mihailo – Borovo Stojanović  Veljko – Leskovac
5 : 5 ORLOVI JUŽNjACI
NAJBOLJI PIONIR
NIKOLIĆ  Veljko – Kuršumlija

MLAĐI PIONIRI 2005 – 2006.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Miletić Bratislav – Kuršumlija Šeper Marko – Borovo
Slobodna bacanja Smiljanić  Nebojša – Borovo Stojanović Uroš – Leskovac
Šut Stojanović Uroš – Leskovac Miletić Bratislav – Kuršumlija
1 : 1 Smiljanić Nebojša – Borovo Krušić  Ognjen – Kuršumlija
5 : 5 GOLDEN  BOJS GOLDEN  STEJT
NAJBOLJI ML. PIONIR
STOJANOVIĆ  Uroš – Leskovac

MINIBASKET 2007. i mlađe

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Bjelanović Veljko – Borovo Ćirić Andrija – SAD
Slobodna bacanja Kocić Ana – Niš Rašić Aleksandar – Borovo
Šut Bjelanović Veljko – Borovo Ćirić Andrija – SAD
1 : 1 Gorčić Bogdan – Leskovac Memu Stefan – Rumunija
5 : 5 GOLDEN STEJT ČIKAGO BULS
NAJBOLJI ML. PIONIR
GORČIĆ  Bogdan – Leskovac

MLAĐE DEVOJČICE

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Sava Alesia – Rumunija Marković  Vanja – Petrovac
Slobodna bacanja Sava Alesia – Rumunija Paula Oze – Rumunija
Šut Marković Vanja – Petrovac Sava Alesia – Rumunija
1 : 1 Jelić Iva – Niš Sava Alesia – Rumunija

STARIJE DEVOJČICE

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Borchina Andrea – Rumunija Sremac  Nikolina – Borovo
Slobodna bacanja Sremac  Nikolina – Borovo Borchina Andrea – Rumunija
Šut Borchina Andrea – Rumunija Sremac  Nikolina – Borovo
1 : 1 Borchina Andrea – Rumunija Tasca Sonia – Rumunija
5 : 5 THE BEST LITTLE  ONES
NAJBOLJA UČESNICA
SAVA Alesia – Rumunija

Najmlađi učesnik 2. smene: VERNIKA Flavius – Rumunija (2010)

Najbolji učesnik 2. smene: PETKOVIĆ Ognjen – Kragujevac