KADETI 1999 – 2002.

TAKMIČENJE PRVOPLASIRANI DRUGOPLASIRANI
Poligon Dević Trivun – Smederevo Cvetković Luka – Bačka Palanka
Slobodna bacanja Petrović David Zdravković Dimitrije – Bačka Palanka
Šut Cvetković Luka – Bačka Palanka Drljević Milan – Grbalj
1 : 1 Dević Trivun – Smederevo Krstić Dušan – Bačka Palanka
5 : 5 HARDEN MVP WOLVES
NAJBOLJI KADET
ZDRAVKOVIĆ Dimitrije – Bačka Palanka

PIONIRI 2003 – 2004.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Cvetković Dimitrije – Bačka Palanka Vasiljević Miloš – Smederevo
Slobodna bacanja Šarić Branko – Grbalj Ivković  Luka – Sombor
Šut Joksić  Jovan – Smederevo Tomašević  Jovan – Smederevo
1 : 1 Nikolić  Milutin  – Smederevo Cvetković  Stefan – Bačka Palanka
5 : 5 STARAČKI  DOM AND 1
NAJBOLJI PIONIR
CVETKOVIĆ  Stefan  – Bela Palanka

MLAĐI PIONIRI 2005 – 2006.

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Đokić  Dimitrije – Leskovac Šurina  Mario – Grbalj
Slobodna bacanja Šurina  Mario – Grbalj Đokić  Dimitrije – Leskovac
Šut Lakić  Luka – Stara Pazova Šurina  Mario – Grbalj
1 : 1 Šurina  Mario – Grbalj Stanojević Viktor – Stara Pazova
5 : 5 CLIVLEND TELETABISI
NAJBOLJI ML. PIONIR
STANOJEVIĆ  Viktor – Stara Pazova

MINIBASKET 2007. i mlađe

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Devrnja Ognjen – Ruma Ivanov  Luka – Vladičin Han
Slobodna bacanja Radić  Dragan – Ruma Mitrović  Milomir – Ruma
Šut Đurđić  Andrej – Ruma Mitrović  Milomir – Ruma
1 : 1 Radić  Dragan – Ruma Jovanović Andreja – Smederevo
5 : 5 RU – KOŠ LEBRONOVI  SINOVI
NAJBOLJI ML. PIONIR
RADIĆ  Dragan – Ruma

DEVOJČICE

Takmičenje Prvoplasirani Drugoplasirani
Poligon Jovanović Martina – Bačka Palanka Carević Nina – Grbalj
Slobodna bacanja Jovanović Martina – Bačka Palanka Andrejević Tijana – Bačka Palanka
Šut Carević Nina – Grbalj Ćirić Valerija – Bačka Palanka
1 : 1 Đorđević Nevena – Bačka Palanka Ćirić Valerija – Bačka Palanka
5 : 5 FANTASTIC  FIVE BELE  DAME
NAJBOLJI ML. PIONIR
ĐORĐEVIĆ  Nevena – Bela Palanka

Najmlađi učesnik 1. smene: Marković Danilo – Grbalj (2009)

Najmlađa učesnica 1. smene: Stojanović Staša – Vladičin Han (2006)

Najbolji učesnik 1. smene: NIKOLIĆ Milutin – Smederevo