Competition 1. smena

CADETS 2003 - 2005.

  • COMPETITION
  • Free throws
  • Shot
  • 1 : 1
  • FIRST RANKED
  • Stanojević Viktor – St.Pazova
  • Stanojević Viktor – St.Pazova
  • Savić Stefan - Platičevo
  • SECOND RANKED
  • Muminović Dušan – S.Pazova
  • Savić Stefan - Platičevo
  • Stojanović Nemanja – B.Palanka

BEST CADET: STANOJEVIĆ Viktor – St.Pazova

JUNIORS 2006 – 2007.

  • COMPETITION
  • Free throws
  • Shot
  • 1 : 1
  • FIRST RANKED
  • Lakić Luka – St.Pazova
  • Grubješić Aleksa – St.Pazova
  • Grubješić Aleksa – St.Pazova
  • SECOND RANKED
  • Nešić Mihajlo – Niš
  • Nešić Mihajlo – Niš
  • Lakić Luka – St.Pazova

BEST JUNIOR: GRUBJEŠIĆ Aleksa – St.Pazova

CADETS AND JUNIORS

  • COMPETITION
  • KASTA shootings stars
  • KASTA Challenge
  • 3 : 3
  • FIRST RANKED
  • ŠTRUMFOVI
  • ŠTRUMFOVI
  • LADNA MORAVA
  • SECOND RANKED
  • PROPALI
  • ROKERI S MORAVU
  • LEBRONOVI SINOVI

YOUNG JUNIORS 2008 – 2009.

  • COMPETITION
  • Free throws
  • Shot
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • FIRST RANKED
  • Mitić Petar - B.Palanka
  • Mitić Petar - B.Palanka
  • Ružić Pavle - St.Pazova
  • PLJESKAVICA
  • SECOND RANKED
  • Ružić Pavle - St.Pazova
  • Živanović Miloš - St.Pazova
  • Đorđević Danilo - B.Palanka
  • PAPRIKA

BEST: MITIĆ Petar – B.Palanka

MINI BASKET (2010 and younger)

  • COMPETITION
  • Free throws
  • Shot
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • FIRST RANKED
  • Petrović Danilo - St.Pazova
  • Mirković Luka - St.Pazova
  • Lazović Luka - Ivanjica
  • RAZBIJAČI
  • SECOND RANKED
  • Lazović Luka - Ivanjica
  • Marković Nenad - Ivanjica
  • Milanović Milan - Ivanjica
  • RATNICI BASKETA

Najbolji Mini basket: MIRKOVIĆ Luka – St.Pazova

MINI BASKET AND JUNIORS

  • COMPETITION
  • KASTA shootings stars
  • KASTA Challenge
  • FIRST RANKED
  • Ekipa broj 9
  • Ekipa broj 7
  • SECOND RANKED
  • Ekipa broj 8
  • Ekipa broj 1

GIRLS

  • COMPETITION
  • Free throws
  • Shot
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • FIRST RANKED
  • Ćirić Valerija - B.Palanka
  • Požarčević Sara - Platičevo
  • Ćirić Valerija - B.Palanka
  • VULOVE TIGRICE
  • SECOND RANKED
  • Trkulja Branka - Platičevo
  • Jovanović Katerina – B.Palanka
  • Trkulja Branka - Platičevo
  • TIKVICE

Youngest competitor 1st shift
DEAK Damjan – Platičevo (2012)
Best female competitor 1st shift
ĆIRIĆ Valerija – Bela Palanka
MVP 1st shift
ĆIRIĆ Petar – Bela Palanka